(0)

Paieška

0

Kaip skambinti?

 
Kaip skambinti?

Su peoplefone galite skambinti ir neturėdami telefono numerio. Tereikia nemokamai prisiregistruoti prie peoplefone ir sumokėti pirmąją išankstinę įmoką. Į išmanųjį mobilųjį telefoną nemokamai atsisiuntę VoIP Softphone skambinimo programą, galėsite pigiai skambinti į bet kurią šalį!

Skambučiams per peoplefone nereikia SIM kortelės ar atskiro telefono aparato. Pasirinkus adresatą iš savo telefono kontaktų knygelės arba surinkus telefono numerį, vieno klavišo paspaudimu  pasirinksite: skambinti per peoplefone ar per savo mobiliojo operatoriaus ryšį.

Prisijungę prie WiFi už prakalbėtas minutes mokėsite tik peoplefone  tarifais, nepriklausomai nuot to, kurioje šalyje esate. Tai ypač naudinga esant užsienyje, nes išvengsite didelių roamingo kainų! 

Skambindami 3G ryšiu už prakalbėtas minutes mokėsite peoplefone tarifais, o už mobilųjį internetą - savo mobiliojo ryšio operatoriui. Įsidėmėkite, kad užsienyje už mobilųjį internetą mokėsite roamingo tarifais!

Jei turite galimybę pasirinkti WiFi ar 3G ryšį, rekomenduojame rinktis WiFi, kuris yra stabilesnis, patikimesnis ir labiau tinkantis interneto telefonijai nei 3G

Svarbu!

Skambindami į Lietuvos numerius, net ir būdami tame pačiame mieste, visuomet rinkite kodą 8 arba 370.

Net ir neturėdami išmaniojo mobiliojo telefono, galite naudotis peoplefone ryšiu bei pigiais tarifais, pasirinkdami skambinimo per kodą paslaugą. Daugiau: Skambinimas per kodą.

Telefono numerio rodymas

Norėdami, kad Jums skambinant pašnekovo telefono ekrane neatsirastų užrašas "nežinomas",  peoplefone paskyroje galite įvesti savo fiksuoto ar mobiliojo telefono numerį, kuris bus parodytas pašnekovo telefono ekrane. Daugiau: Telefono numeriai - Numerio rodymas.

Naudojantis skambinimo per kodą paslauga, Jūsų mobiliojo telefono numeris rodomas automatiškai.
 
smart foreash