Kaip priimti skambučius?

Kaip priimti skambučius mobiliuoju telefonu?

Norint priimti skambučius mobiliuoju telefonu su peoplefone, Jums reikalingas peoplefone  telefono numeris . Numerį galite įsigyti iš peoplefone arba perkelti jau turimą iš kito tinklo.

Kai kurios skambinimo programos palaiko skambučių priėmimą į mobilųjį telefoną.

Savo mobiliojo telefono programoje įeikite į Nustatymai - įeinantys skambučiai ir pasirinkite įjungti / išjungti.

Tačiau peoplefone nerekomenduoja šios funkcijos, nes, ją pasirinkus, gali užtrukti, kol atsidarys programa, kad galėtumėt atsiliepti į skambutį.

Norėdami priimti įeinančius skambučius per peoplefone, Jūs turite įsigyti telefono numerį iš peoplefone, arba perkelti į peoplefone jau turimą telefono numerį (Numerio įsigijimas  arba Numerio perkėlimas).

Privalumai:
 
  • Galite priimti įeinančius skambučius per VoIP kur bebūtumėte
  • Galite priimti skambučius skirtingose vietose tuo pačiu metu (t.y. pagal poreikį nustatyti, kad tuo pačiu metu skambėtų tiek telefonas, tiek kompiuteris net ir skirtinguose miestuose)
  • Savo peoplefone paskyroje galite lengvai peradresuoti skambučius į kitą numerį (pvz. mobilųjį).

Peoplefone
skambučiai priimami internetu, todėl turite turėti pastovų stabilų interneto ryšį.
Už telefono numerį mokamas mėnesio mokestis.
 

Jei pageidaujate skambučius priimti į savo fiksuoto ryšio IP telefoną

Prie telefono reikės prijungti interneto kabelį. Konfiguracinius nustatymus telefonas gali gauti automatiškai, arba nuotoliniu būdu galime sukonfiguruoti mes. Telefonui galime priskirti jūsų įsigytą lietuvišką arba užsienietišką numerį.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika