Kitos paslaugos

Daugiau peoplefone paslaugų

Peoplefone siūlo daugiau paslaugų, kurias galite valdyti savo peoplefone paskyroje. 

Skambučio peradresavimas

Savo peoplefone paskyroje galite aktyvuoti skambučio peradresavimo funkciją, jei esate nepasiekiamas, jei neatsakote į skambutį, jei užimta arba nedelsiant.

Už skambučio peradresavimą mokėsite 0,02 EUR su PVM už pokalbio minutę, jei skambutį peradresuosite į fiksuoto ryšio numerį arba 0,03 EUR su PVM už pokalbio minutę, jei skambutį peradresuosite į mobiliojo ryšio numerį. 

Balso paštas

Savo peoplefone paskyroje galite įjungti balso paštą. Tokiu atveju gausite žinutę elektroniniu paštu su prisegtu garsiniu pranešimo įrašu. Paslauga nemokama.

Jei pageidaujate balso pašto su daugiau funkcijų, turite naudoti Voip įrangą su integruotu balso paštu, pvz. Gigaset C 610 A IP ir kt.

Skambinimas per kodą

Ši paslauga gali būti naudojama, skambinant bet kokiu telefono aparatu. Tereikia prieš numerį surinkti nustatytą kodą.

Tokiu atveju mokėsite savo ryšio operatoriui pagal Jūsų paslaugų planą, o mokestis už skambutį bus įskaičiuotas į Jūsų peoplefone sąskaitą. Jei turite paslaugų planą, pagal kurį už abonentinį mokestį gaunate tam tikrą kiekį minučių, prakalbėtos minutės bus išskaičiuotos iš numatyto minučių kiekio, ir papildomai mokėti mobiliojo ryšio operatoriui nereikės. 

Daugiau apie tai Mobiliems - Skambinimas per kodą.

Skambinimo programa Softphone Jūsų kompiuteriui

Peoplefone
ryšiu galite naudotis savo  kompiuteryje kur bebūtumėt. Tai ypač naudinga esant užsienyje, nes, prisijungę prie interneto, į visas šalis, tame tarpe ir į Lietuvą skambinsite taip pačiais tarifais, kaip ir būdami Lietuvoje (žr. Kainos/Tarifai A-Z).

Tereikia atsisiųsti softphone programą iš savo peoplefone paskyros, suvesti SIP duomenis ir galite skambinti per kompiuterį. Kartu rekomenduojame naudoti USB telefoną arba ausines.

Daugiau apie tai: Namams- VoIP programa

Faksas: siųskite ir gaukite 

Prie fakso aparato prijunkite  VoIP adapterį bei internetu siųskite ir gauti fakso pranešimus. Tačiau jei šia paslauga naudojatės dažnai, rekomenduojame naudoti tradicinį fiksuotą ryšį.

Fakso siuntimo kainos tokios pat kaip skambučių kainos.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika