Kaip skambinti?

 
  1. Nemokamai registruokitės peoplefone tinklapyje.
  2. Atsiųskite peoplefone APP į mobilųjį/išmanųjį telefoną Android arba iPhone ir nuskenuokite QR kodą, kurį rasite savo savitarnoje. Arba suveskite peoplefone SIP duomenis rankiniu būdu (login- SIP linijos skaičiai, slaptažodis- SIP slaptažodis) kuriuos rasite savitarnoje skyriuje SIP linijos.
  3. Prijunkite VoIP įrenginį prie interneto arba atsisiųskiteVoIP softphone programą į savo kompiuterį.
  4. Atlikite pirmąjį išankstinį mokėjimą į savo peoplefone sąskaitą.  

 *Galimas įeinančio skambučio peradresavimas į Jūsų mobilų telefoną.

 
Skambučiams per peoplefone nereikia SIM kortelės ar atskiro telefono aparato. Pasirinkus adresatą iš savo telefono kontaktų knygelės arba surinkus telefono numerį, vieno klavišo paspaudimu  pasirinksite: skambinti per peoplefone ar per savo mobiliojo operatoriaus ryšį.

Prisijungę prie WiFi už prakalbėtas minutes mokėsite tik peoplefone  tarifais, nepriklausomai nuot to, kurioje šalyje esate. Tai ypač naudinga esant užsienyje, nes išvengsite didelių roamingo kainų! 

Skambindami 3G ryšiu už prakalbėtas minutes mokėsite peoplefone tarifais, o už mobilųjį internetą - savo mobiliojo ryšio operatoriui. Įsidėmėkite, kad užsienyje už mobilųjį internetą mokėsite roamingo tarifais!

Jei turite galimybę pasirinkti WiFi ar 3G ryšį, rekomenduojame rinktis WiFi, kuris yra stabilesnis, patikimesnis ir labiau tinkantis interneto telefonijai nei 3G

Svarbu!

Skambindami į Lietuvos numerius, net ir būdami tame pačiame mieste, visuomet rinkite kodą 8 arba 370.
 

Telefono numerio rodymas

Norėdami, kad Jums skambinant pašnekovo telefono ekrane neatsirastų užrašas "nežinomas",  peoplefone paskyroje galite įvesti savo fiksuoto ar mobiliojo telefono numerį, kuris bus parodytas pašnekovo telefono ekrane. Daugiau: Telefono numeriai - Numerio rodymas.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika