Telefono numeriai verslui

Būdai, kuriais galite skambinti:
 
 
  • Stacionariais IP telefonais, jei daugiausiai laiko praleidžiate prie darbo stalo. Jei norite kalbėtis telefonu ir tuo pačiu metu dirbti kompiuteriu - siūlome isigyti ausines.
  • Bevieliais IP telefonais, siūlome naudotis tada, kai reikia daug vaikščioti po įmonės teritorija. DECT technologija leidžia nutolti iki 300m nuo telefono stotelės. O naudojant tarpines stoteles galėsite su telefono rageliu vaikščioti dar toliau.
  • Softphone programa jūsų kompiuteryje. Galėsite skambinti ir priimti skambučius tiesiogiai jūsų kompiuteryje.
  • Softphone programa mobiliajame telefone.  Daugiau keliaujant galite skambinti ir priimti skambučius Jūsų mobiliajame telefone.    

Galimas įeinančio skambučio peradresavimas į Jūsų mobilų telefoną.    

Svarbu!

Skambindami į Lietuvos telefonų numerius, net ir būdami tame pačiame mieste, visuomet rinkite kodą 8 arba +370.

Skambindami į užsienį, rinkite tarptautinį kodą su + ženklu arba 00 prieš kodą.


Telefono numeriai Jūsų verslui

 
Naudokitės Peoplefone ryšiu be telefono numerio

Jei naudosite peoplefone ryšį tik išeinantiems skambučiams, Jums nebūtinas peoplefone telefono numeris - tokiu atveju nėra mėnesinių mokesčių. Numerio rodymo funkciją  peoplefone paskyroje (Telefono numeriai - Numerio rodymas) aktyvuokite nemokamai, jei pageidaujate, kad pašnekovas matytų Jūsų jau turimą fiksuoto ar mobiliojo telefono numerį.
Jei turite PBX sistemą ir pageidaujate, kad būtų rodomas kiekvieno vartotojo telefono numeris, susisiekite su mumis.
 
Įsigykite Peoplefone numerį

Peoplefone
siūlo lietuviškus fiksuoto ryšio numerius. Numerį išsirinkti galite peoplefone paskyroje. Jei sąraše nerandate numerio su pageidaujamo miesto kodu, susisiekite su mumis el.paštu [email protected], ir numerį Jums pasiūlysime.

Numerio galiojimo pabaigos datą visuomet matysite savo peoplefone paskyroje. Likus 35 dienoms iki numerio galiojimo pabaigos, apie tai Jus informuosime elektroniniu paštu.
 
Už numerį ar numerių grupę mokama išankstinė įmoką už pusę metų arba metus.
 
Telefono numerių skaičius Kaina už pusę metų Kaina už metus
1
7,50 EUR su PVM (1,25 EUR su PVM/mėn)
12 EUR su PVM (1 EUR su PVM/mėn)
 
Sutartiniams klientams 0,8265 EUR be PVM numerio mokestis taikomas išrašant mėnesinę sąskaitą.
 

Įsigykite KITOS ŠALIES telefono numerį
 
Peoplefone taip pat Jums gali pasiūlyti įsigyti ir užsienio šalių telefono numerius ("virtualų numerį"). Jų kainas bei sąlygas galite rasti čia.

 
 
Perkelkite savo numerį į Peoplefone

Jei pageidaujate perkelti savo turimą kito operatoriaus numerį į peoplefone, Jums reikės užpildyti numerio perkėlimo prašymą, jį pasirašyti ir atsiųsti mums el.paštu [email protected] arba faksu +370 5 2077801. Prašymo formą rasite čia:
 
Parsisiųsti

Numerio perkėlimas

Perkėlus numerį visi išeinantys ir įeinantys skambučiai bus siunčiami per internetą (VoIP), todėl Jums reikės internetinio ryšio. Jei Jūsų interneto sutartis susieta su fiksuoto ryšio numerio paslauga, pasidomėkite galimybe išlaikyti interneto paslaugų teikimą.

Fiksuoto numerio sutartis bus nutraukta numerio perkėlimo proceso metu, o telefono numeris perkeltas į peoplefone.

Numerio perkėlimo prašymą turi užpildyti ir pasirašyti numerio savininkas.

Svarbu: prašyme pateiktas vardas ir pavardė turi sutapti su dabartiniame Jūsų tinkle užregistruotu numerio savininko vardu ir pavarde
.

Numerio perkėlimas gali būti atliktas tik Lietuvoje.   

Už numerį mokėsite pagal aukščiau nurodytas kainas. 

Numerio perkėlimo data

Jūsų numeris gali būti perkeltas anksčiausiai per 24 valandas, po prašymo pateikimo, pasirinktą darbo dieną ir valandą nuo 8:00 iki 17:00.

 

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika